Elzab K10

Elzab K10

Czy słyszałeś już o kasie fiskalnej z dotykowym panelem operatora? Eleganckiej, nowoczesnej i funkcjonalnej? To kasa fiskalna dla lekarzy Elzab K10 – pierwsze tego typu urządzenie na rynku wyposażone w dotykowy panel operatora. Nowoczesne wzornictwo, wysokie parametry techniczne, aż cztery warianty kolorystyczne do wyboru – to tylko kilka z licznych zalet kasy fiskalnej Elzab K10.

Dopasuj wygląd kasy do wystroju swojego gabinetu lekarskiego. Atrakcyjna kolorystyka przyciąga wzrok pacjentów – stosowanie kasy z panelem dotykowym świadczy o profesjonalizmie i nowoczesności lekarza. Która wersja najlepiej pasuje do Twojego gabinetu?

kasa dla fryzjera z panelem dotykowym

 

Kasa fiskalna Elzab K10 znakomicie sprawdzi się w Twojej działalności, jeśli odwiedzasz swoich pacjentów w ich prywatnych domach. Urządzenie jest małe i lekkie, w dodatku zostało wyposażone w wygodną smycz – wieszasz kasę na szyi i masz dwie ręce wolne. Wytrzymały akumulator pozwala na wydruk aż 4.200 paragonów fiskalnych bez konieczności podłączania urządzenia do prądu – to niezwykle praktyczne rozwiązanie.

Warto zwrócić uwagę również na bardzo duża odporność kasy dla lekarzy Elzab K10. Niestraszne jej upadki, uderzenia czy zarysowania. Co więcej, jest odporna na negatywny wpływ czynników atmosferycznych, takich jak deszcz czy śnieg, a nawet minusową temperaturę. To szczególnie ważne cechy dla lekarza, który pracuje w terenie. Dzięki temu może troszczyć się wyłącznie o pacjentów, a nie o swoją kasę fiskalną.

Lekarze stosujący w swoich gabinetach kasę fiskalną Elzab K10 podkreślają, jak bardzo ułatwia im pracę intuicyjna obsługa. To nowoczesne urządzenie fiskalne jest tak proste w użyciu jak tablet czy smartfon. Jeśli w swoim gabinecie zatrudniasz stażystę czy asystenta, nie musisz poświęcać wielu godzin na przekazywanie mu tajników obsługi kasy. Uczeń w lot pojmie, jak wydrukować paragon, raport czy zaprogramować nową pozycję w pamięci fiskalnej.

Jak każde nowoczesne urządzenie fiskalne, Elzab K10 ma moduł elektronicznej kopii paragonu, szybki mechanizm drukujący, czytelny wyświetlacz klienta oraz spore możliwości komunikacyjne. W dodatku kusi niezwykle atrakcyjną ceną.

Czy widzisz tę kasę fiskalną w swoim gabinecie lekarskim? Jeśli tak, nie czekaj do ostatniej chwili, bo wtedy może już nie być tego modelu w sklepach – kup kasę dla lekarzy Elzab K10 i ciesz się nowoczesnością, funkcjonalnością i prostotą obsługi!

 

Zalety tej kasy fiskalnej dla lekarzy:

Obsługa za pomocą panelu dotykowego

Elektroniczna kopia paragonu

Odporna i wytrzymała obudowa

Mocny akumulator typu Li-Ion

Małe gabaryty i niska waga

Trzy warianty kolorystyczne do wyboru

Duże możliwości komunikacyjne

Odpisana smycz w zestawie

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 3.000 PLU

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja: mini USB, USB, Bluetooth

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 18 m

Szybkość wydruku: 21 linii na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „easy-load”

Wyświetlacze: LCD, 2×16 znaków – wyświetlacz klienta; TFT, 4,3”, kolorowy – wyświetlacz kasjera

Waga: 0,65 kg

Wymiary: 95 × 190 × 70 (szer. × gł. × wys.)

Współpraca z szufladą: Tak

Klawisze szybkiej sprzedaży: 15

 

Dodatkowo w opcji:

Torba na kasę

Przewód zasilania samochodowego 12V

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

Wrzesień 26, 2014

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *