Innova Presto

Innova Presto

Masz jeden gabinet lekarski, w którym przyjmujesz pacjentów? Chcesz mieć wygodną, prostą w obsłudze kasę fiskalną o parametrach tak wysokich jak profesjonalne, stacjonarne urządzenie? Oto kasa fiskalna dla lekarzy Innova Presto – ceniona nie tylko za elegancki wygląd i czytelny wyświetlacz. Niewielkie gabaryty sprawiają, że urządzenie to zmieści się na każdym lekarskim biurku. Z kolei mała waga i wydajny akumulator pozwalają w razie potrzeby uczynić z Presto kasę fiskalną mobilną.

Kasa fiskalna dla lekarzy Innova Presto została wyposażona w spore możliwości komunikacyjne. Dzięki nim podłączysz to niewielkie urządzenie zarówno do komputera, jak i na przykład do szuflady na pieniądze. Praca z taką kasą to sama przyjemność i wygoda.

Dwa czytelne wyświetlacze LCD z jednej strony ułatwią pracę Tobie jako lekarzowi, a z drugiej Twoim pacjentom pozwolą na bieżąco sprawdzać, jakie usługi ewidencjonujesz na kasie. To wzbudza zaufanie pacjentów i wpływa na wzrost renomy gabinetu lekarskiego.

Z kasą Presto oszczędzisz. Jak to możliwe? Wszystko dzięki modułowi elektronicznej kopii paragonu. W przypadku kas z dwiema rolkami papieru kasowego kopie paragonów zapisują się na papierze. A taki papier z czasem niszczeje i blaknie. Jak zapewne Ci wiadomo, obecnie kopie paragonów fiskalnych należy przechowywać przez 5 lat od zakończenia roku, w którym upłynął termin płatności podatku z danej sprzedaży. W przypadku elektronicznej kopii paragonu oszczędzasz 50% kosztów papieru kasowego, ponieważ kopie zapisują się w formacie cyfrowym na maleńkiej karcie SD/SDHC. Oszczędzisz sobie problemów w przypadku kontroli skarbowej, która będzie żądała okazania kopii sprzed 5 lat (przez ten czas papierowe paragony mogą się stać praktycznie nieczytelne). Oszczędzisz też miejsce w swoim gabinecie – nie musisz magazynować niezliczonych ilości zadrukowanych rolek.

Kasę fiskalną dla lekarzy Innova Presto obsługuje się szybko i intuicyjnie. Ponadto została ona wyposażona w klawisze szybkiej sprzedaży – jeśli jakiś typ usługi świadczysz wyjątkowo często, zaprogramuj ją jako klawisz skrótu i przywołuj jednym przyciskiem!

Elegancka, prosta, wygodna w użyciu i funkcjonalna – taka jest kasa dla lekarza Innova Presto. Czy widzisz ją w swoim gabinecie lekarskim?

 

Zalety tej kasy fiskalnej dla lekarzy:

Elektroniczna kopia paragonu

Porty komunikacyjne: 1 x RS232, 1 x USB, 1 x PS-2

Czytelne wyświetlacze LCD

Klawisze szybkiej sprzedaży

Prosta obsługa

Możliwość podłączenia zewnętrznej klawiatury

Wydajny wewnętrzny akumulator

Szeroka rolka papieru: 57 mm

Ewidencja pracy 8 kasjerów

Możliwość obsługi kilku form płatności

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 2.300 PLU

Nazwa towaru: 16 znaków

Komunikacja: 1 x USB, 1 z RS232, 1 x PS, Szuflada na pieniądze (6V, 12V, 24V)

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm

Szybkość wydruku: 23 linie na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny jednostacyjny „easy loading”

Wyświetlacze: podświetlane, graficzne LCD 2 x 24 znaki

Waga: 0,85 kg

Wymiary: 165 × 170 × 70 (szer. × gł. × wys.)

Współpraca z szufladą: Tak

Klawisze szybkiej sprzedaży: 5 bezpośrednich, 35 pośrednich

 

W opcji:

Zasilacz samochodowy

Klawiatura programowalna: 5 lub 20 klawiszy

Pokrowiec

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *