Novitus Nano E

Novitus Nano E

Poszukujesz niewielkiej, lekkiej i eleganckiej kasy fiskalnej do swojego gabinetu lekarskiego? Spójrz tylko na Nano E – nowoczesną kasę z elektroniczną kopią paragonu, szczególnie polecaną lekarzom wszystkich specjalności. Pierwotnie kasa ta promowana była pod nazwą Novitus Nano E Med – producent podkreślał w ten sposób, że model ten znakomicie sprawdza się jako kasa fiskalna dla lekarzy.

Jeśli jako lekarz świadczysz usługi opieki medycznej w różnych gabinetach, a może nawet jeździsz do pacjentów na domowe wizyty, potrzebujesz kasy mobilnej. Kasa fiskalna dla lekarzy Novitus Nano E jest mała i lekka – z powodzeniem zmieści się w lekarskiej torbie. Ponadto została wyposażona w bardzo wytrzymały akumulator, który zapewnia lekarzowi całodzienną pracę z kasą bez konieczności poszukiwania źródła zasilania. Nano E drukuje aż 2.500 paragonów fiskalnych bez ładowania!

Wyjątkowa prostota obsługi oszczędzi Twój czas: Nie musisz przechodzić długotrwałych szkoleń, aby nauczyć się, jak wystawiać paragony, generować raporty, zmieniać cenę i programować nowe pozycje sprzedażowe. Jeśli w swoim gabinecie lekarskim pracuje asystent lub stażysta, w mig pojmie zasady obsługi kasy fiskalnej Nano E.

Pomyśl również o takich udogodnieniach, jak szybki mechanizm drukujący czy elektroniczna kopia paragonu. Ta ostatnia zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo w kwestii przechowywania kopii paragonów. Jak zapewne wiesz, należy je archiwizować przez 5 lat od zakończenia roku, w którym upłynął termin płatności podatku z danej sprzedaży. Kasa dla lekarzy Nano E zapisuje kopie nie na dodatkowej rolce papieru kasowego, ale w formacie cyfrowym na maleńkiej karcie SD. Dzięki temu dane są bezpieczne, a Ty masz pewność, że nie ulegną zniszczeniu ani nie wyblakną.

Czy ta elegancka kasa fiskalna pasuje do Twojego gabinetu lekarskiego? Jeśli tak, przyjdź po nią już dziś lub zamów w naszym salonie sprzedaży kas fiskalnych!

 

Zalety tej kasy fiskalnej dla lekarzy:

Małe gabaryty i niska waga

Elektroniczna kopia paragonu

Bardzo wydajny akumulator

Wytrzymała obudowa z plastiku odpornego na uderzenia

Duże możliwości komunikacyjne

Dwa czytelne wyświetlacze LCD

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 3.000 PLU

Nazwa towaru: 18 znaków

Komunikacja: 1 x USB, 1 z RS232, Bluetooth

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm

Szybkość wydruku: 14 linii na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „clamshell”

Wyświetlacze: alfanumeryczne LCD 2 x 16 znaków

Waga: 0,65 kg

Wymiary: 94,5 × 227 × 57,5 (szer. × gł. × wys.)

Współpraca z szufladą: Tak

Klawisze szybkiej sprzedaży: 18

 

Dodatkowo w opcji:

Szuflada średnia aktywna

Pokrowiec ze skóry naturalnej

Paski lub uchwyty na rękę, ramię lub do paska spodni

Umiejętności

Opublikowano w dniu

Wrzesień 19, 2014

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Umiejętności

Opublikowano w dniu

Wrzesień 19, 2014