Novitus Nano E

Novitus Nano E

Poszukujesz niewielkiej, lekkiej i eleganckiej kasy fiskalnej do swojego gabinetu lekarskiego? Spójrz tylko na Nano E – nowoczesną kasę z elektroniczną kopią paragonu, szczególnie polecaną lekarzom wszystkich specjalności. Pierwotnie kasa ta promowana była pod nazwą Novitus Nano E Med – producent podkreślał w ten sposób, że model ten znakomicie sprawdza się jako kasa fiskalna dla lekarzy.

Jeśli jako lekarz świadczysz usługi opieki medycznej w różnych gabinetach, a może nawet jeździsz do pacjentów na domowe wizyty, potrzebujesz kasy mobilnej. Kasa fiskalna dla lekarzy Novitus Nano E jest mała i lekka – z powodzeniem zmieści się w lekarskiej torbie. Ponadto została wyposażona w bardzo wytrzymały akumulator, który zapewnia lekarzowi całodzienną pracę z kasą bez konieczności poszukiwania źródła zasilania. Nano E drukuje aż 2.500 paragonów fiskalnych bez ładowania!

Wyjątkowa prostota obsługi oszczędzi Twój czas: Nie musisz przechodzić długotrwałych szkoleń, aby nauczyć się, jak wystawiać paragony, generować raporty, zmieniać cenę i programować nowe pozycje sprzedażowe. Jeśli w swoim gabinecie lekarskim pracuje asystent lub stażysta, w mig pojmie zasady obsługi kasy fiskalnej Nano E.

Pomyśl również o takich udogodnieniach, jak szybki mechanizm drukujący czy elektroniczna kopia paragonu. Ta ostatnia zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo w kwestii przechowywania kopii paragonów. Jak zapewne wiesz, należy je archiwizować przez 5 lat od zakończenia roku, w którym upłynął termin płatności podatku z danej sprzedaży. Kasa dla lekarzy Nano E zapisuje kopie nie na dodatkowej rolce papieru kasowego, ale w formacie cyfrowym na maleńkiej karcie SD. Dzięki temu dane są bezpieczne, a Ty masz pewność, że nie ulegną zniszczeniu ani nie wyblakną.

Czy ta elegancka kasa fiskalna pasuje do Twojego gabinetu lekarskiego? Jeśli tak, przyjdź po nią już dziś lub zamów w naszym salonie sprzedaży kas fiskalnych!

 

Zalety tej kasy fiskalnej dla lekarzy:

Małe gabaryty i niska waga

Elektroniczna kopia paragonu

Bardzo wydajny akumulator

Wytrzymała obudowa z plastiku odpornego na uderzenia

Duże możliwości komunikacyjne

Dwa czytelne wyświetlacze LCD

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 3.000 PLU

Nazwa towaru: 18 znaków

Komunikacja: 1 x USB, 1 z RS232, Bluetooth

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm

Szybkość wydruku: 14 linii na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „clamshell”

Wyświetlacze: alfanumeryczne LCD 2 x 16 znaków

Waga: 0,65 kg

Wymiary: 94,5 × 227 × 57,5 (szer. × gł. × wys.)

Współpraca z szufladą: Tak

Klawisze szybkiej sprzedaży: 18

 

Dodatkowo w opcji:

Szuflada średnia aktywna

Pokrowiec ze skóry naturalnej

Paski lub uchwyty na rękę, ramię lub do paska spodni

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Umiejętności

Opublikowano w dniu

Wrzesień 19, 2014