Posnet Temo HS EJ

Posnet Temo HS EJ

W swoim gabinecie wykorzystujesz program komputerowy dedykowany lekarzom? A może prowadzisz prywatną przychodnię? We współpracy z oprogramowaniem do zarządzania sprzedażą najlepiej sprawdza się drukarka fiskalna. Spójrz na nią: To drukarka fiskalna dla lekarzy Posnet Temo HS EJ. Najmniejsze tego typu urządzenie fiskalne na rynku! W maleńkiej obudowie kryją się jednak ogromne możliwości.

Zacznijmy od bardzo dużej bazy towarowej. Zaprogramujesz w niej aż 100.000 nazw usług i towarów. Dzięki temu wystawiane Twoim pacjentom paragony fiskalne będą szczegółowo określały, z jakiej wizyty skorzystali. Wzbudza to zaufanie pacjentów i pozwala im prowadzić zapiski dotyczące przebytych chorób, przyjmowanych leków itd.

Drukarkę fiskalną Temo HS EJ szczególnie polecamy gabinetom weterynaryjnym. Większość takich gabinetów korzysta z programów, w których opisywane są szczegółowo historie szczepień, chorób i zabiegów czworonożnych pacjentów. Drukarka fiskalna Temo HS EJ wspomoże sprzedaż – dane wystawiane za pomocą programu automatycznie zapiszą się w historii pacjenta. To ogromnie skraca czas przyjmowania futrzaków wraz z ich opiekunami. W gabinetach weterynaryjnych często sprzedaje się też najróżniejszego rodzaju towary: Od antybiotyków po obroże i karmę. Właśnie z tego względu weterynarzom przyda się duża baza towarowa, taka jak w drukarce fiskalnej dla lekarzy Temo HS EJ.

Drukarka fiskalna dla lekarzy Temo HS EJ drukuje nie tylko paragony fiskalne, ale też faktury, różnego rodzaju analizy i raporty, a także wiele rodzajów innych wydruków niefiskalnych. To daje lekarzowi ogromne możliwości szybkiego sporządzania różnych dokumentów.

Temo HS EJ znakomicie sprawdza się jako drukarka mobilna. Jest maleńka i leciutka, a dodatkowo została też wyposażona w wytrzymały akumulator, który wydrukuje aż 50.000 wierszy paragonu bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania.

Maleńka, funkcjonalna, elegancka – taka jest drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ. Czy widzisz ją w swoim gabinecie lekarskim?

 

Zalety tej drukarki fiskalnej dla lekarzy:

Bardzo duża baza towarowa: aż 100.000 PLU

Elektroniczna kopia paragonu

Wytrzymały akumulator

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku

Duże możliwości komunikacyjne

Czytelny wyświetlacz

Zestaw formatek do obsługi transakcji elektronicznych

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 100.000 PLU

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja: 1 x USB, Bluetooth (opcja)

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 14 m

Szybkość wydruku: 22 linie na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „easy-load”

Wyświetlacze: alfanumeryczne LCD 2 x 16 znaków

Waga: 0,38 kg

Wymiary: 86 × 128 × 46 (szer. × gł. × wys.)

Wydruk faktur: Tak

 

Dodatkowo w opcji:

Ładowarka samochodowa 12V/24V

Bluetooth

Pokrowiec

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *